PremiumBLOG

blog.premiumtravel.sk

Tipy & Triky 1: Vyhľadávanie

Pridané 08. októbra 2011

Hlavné vyhľadávanie: Dovolenky / Last Minute / Hotely

vyhladavanie

DOVOLENKY

Na domovskej stránke máte k dispozícii množstvo revolučných prvkov, ako nájsť ideálnu dovolenku:

(1) Možnosť vybrať si z prehľadnej tabuľky destinácií tie, ktoré považujete za atraktívne pre Vašu cestu. Výhodou je, že v jednom kroku si môžete nielen vybrať viacero krajín, ale aj spresniť svoje vyhľadávanie na konkrétnu lokalitu v rámci danej krajiny.

Môžete sa teda zamerať iba na určité destinácie z jednotlivých krajín a v jednom kroku vyhľadať napríklad iba dovolenky z Hurghady v Egypte a Rodosu v Grécku.

Texas Trip 2010: Abandoned ranch

(2) Pre lepšiu orientáciu vo výsledkoch vyhľadávania máte tiež priamo v prvom kroku možnosť ohraničiť vašu voľbu rôznymi filtrami, ako napríklad požadovaná cena (od - do); počet hviezdičiek, miesto odjazdu, dĺžka pobytu a meno hotela.

(3) Jedinečnosť celého systému spočíva v tom, že každý zákazník si môže zvoliť iba tie parametre, ktoré mu vyhovujú. Veľmi jednoducho preto viete vyhľadať dovolenky s odchodom iba z Viedne a Bratislavy a iba na 2 týždne alebo 9-12 dní.

HOTELY

Obsahuje štandardné prvky vyhľadávania hotelového ubytovanie, s možnosťou spresniť výsledky vyhľadávanie pomocou adekvátnych filtrov v nasledujúcom kroku rezervácie.

V prípade, že ešte nemáte presnú predstavu o Vašej dovolenke a chceli by ste sa inšpirovať a porovnať si viaceré destinácie, stačí kliknúť na tlačítko "DOVOLENKY" v hlavnom menu. Následne budete mať možnosť zvoliť si výber destinácií, ktoré sú pre Vás atraktívne a my Vám zobrazíme zájazdy na nasledujúcich 90 dní vo Vami zvolených lokalitách. V nasledujúcom kroku budete mať možnosť nájsť tú najlepšiu dovolenku pre Vás pomocou účelných filtrov. A nakoniec nezabúdajte – všetky ceny na našej stránke sú konečné, vrátane všetkých poplatkov!

Destinacie

Ďalším veľmi jednoduchým spôsobom, ako nájsť tú pravú dovolenku je využitie jednotlivých podstránok pre dovolenky Last Minute, Exotiku, Lyžovačky, Poznávacie zájazdy a Plavby. Samozrejmosťou je, že pri všetkých zájazdoch budete mať následne možnosť zadať rozmanité parametre a tak isto zmeniť počet osôb, ktoré sa majú zájazdu zúčastniť.

Hlavne Menu

Stránka každého hotela, na ktorú ste sa dostali buď z niektorej z podstránok /Last Minute, Exotika …/, zo sekcie DOVOLENKY alebo ste klikli priamo na názov hotela na hlavnej stránke umožňuje upraviť dátum cesty a počet osôb zájazdu. Nezúfajte preto, ak ste trojčlenná rodina a všetky zájazdy na podstránke Last Minute sú pre dve osoby. Na stránke vybraného hotela si po kliknutí na "Zmeniť termín cesty" jednoducho zvolíte dátumy, v ktorých by ste chceli cestovať, preferované miesto odchodu a počet osôb, ktoré budú cestovať. Následne sa Vám zobrazí prehľadná tabuľka s KONEČNÝMI cenami za dovolenku vo Vami zvolenom hoteli.

TerminCeny