PremiumBLOG

blog.premiumtravel.sk

Tipy & Triky 2: Filtrovanie

Pridané 08. októbra 2011

Stránka PremiumTravel.sk ponúka mimoriadne jednoduchý a prehľadný spôsob, ako dospieť k výberu ideálneho dovolenkového cieľa.

  • Pod názvom hotela s oficiálnou kategóriou sa nachádza konkrétna destinácia / lokalita daného ubytovacieho zariadenia. Pokiaľ bolo v prvom kroku zvolených viacero destinácií, tu si máte možnosť overiť, kde sa konkrétny hotel nachádza.
  • Samozrejmosťou je zobrazenie dopravy do destinácie /vlastná, autobus, letecky/, hodnotenia hotela cestovnou kanceláriou /pokiaľ je dostupné/ a vybavenie hotela.
  • K dispozícii máte možnosť zúžiť výsledky vyhľadávania pomocou filtrov, alebo naopak, výsledky rozšíriť zrušením filtrov vybratých v prvom kroku vyhľadávania.
  • V prípade záujmu o konkrétny hotel kliknite na "Vyberte dátum pobytu" pre zobrazenie interaktívnej tabuľky s cenami pre jednotlivé dátumy odjazdov / odletov.

Každý popis hotela obsahuje prehľadnú tabuľku s cenami ubytovacích zariadení:

  • Všetky ceny sú konečné, vrátane všetkých príplatkov!
  • Ceny sú uvádzané za osobu a pobyt.
  • Pri každej sume je uvedený počet dní uvedeného zájazdu.
  • Pre zobrazenie finálnej ceny za dovolenku prejdite kurzorom myši nad cenu v požadovanom dátume.
  • V zobrazenom rozpise cien máte možnosť si skontrolovať cenu za jednotlivých cestujúcich, pôvodnú cenu a výšku zľavy pre konkrétny pobyt (pokiaľ ide o zľavnenú dovolenku).Pre potvrdenie vami vybraného pobytu je nutné kliknúť na cenu zájazdu v termíne, v ktorom plánujete svoju dovolenku.

vyhladavanie


Filter Destinácia / Lokalita
veľmi oceníte pri prehľadávaní zájazdov na jednotlivých podstránkach. Ak ste napríklad v sekcii Last Minute a máte záujem o zobrazenie Last Minute zájazdov iba z Kuby – Varadero a Dominikánskej Republiky – Punta Cana, náš filter Vám to jednoducho umožní.


Ďalšie položky Vám umožnia zúžiť počet zobrazených dovoleniek len na tie, ktoré zodpovedajú Vami požadovanému počtu dní, doprave, miestu odchodu, konečnej cene za osobu strave, typu ubytovania, kategórii a cestovnej kancelárii, ktorá zájazd organizuje.


Pre tých, ktorý už majú svoj vysnívaný hotel vybraný a chcú si len overiť jeho cenu sme pripravili možnosť zadať názov hotela a vo výsledkoch sa Vám zobrazia ceny práve Vami požadovaného zájazdu.


Ak ste našli hotel, ktorý vyhovuje Vašim kritériám, pre potvrdenie výberu kliknite na tlačítko "ĎALEJ"