PremiumBLOG

blog.premiumtravel.sk

Tipy & Triky 3: Rezervácia skutočne ONLINE

Pridané 08. októbra 2011

REZERVÁCIA SKUTOČNE ONLINE S OKAMŽITÝM OVERENÍM VOĽNEJ KAPACITY A VYSTAVENÍM DOVOLENKOVÉHO VOUCHERA

PLATBA: DOVOLENKY

Pokiaľ ste s na našej stránke vykonali rezerváciu akéhokoľvek produktu v minulosti alebo ste sa stihli zaregistrovať, máte možnosť prihlásenia pre rýchlejšie ukončenie rezervácie.

Unikátnosťou nášho rezervačného systému je možnosť uplatniť si:

  • First Minute zľavy;
  • Vernostné zľavy PremiumTravel;
  • Dovolenkové poukážky PremiumTravel;
  • iné zľavy.

Záleží nám na vašej spokojnosti a preto si s našou spoločnosťou môžete byť istí nielen najlepšími službami a cenami, ale aj množstvom vernostných výhod a atraktívnych ponúk.

Platba:
Na výber máte z nasledujúcich možností platby:

  • Kreditná karta /Visa & MasterCard/;
  • Internet Banking;
  • Bankový prevod;
  • Hotovosť.

Naše platobné systémy sú maximálne zabezpečené a preto si môžete byť istí, že transakcia prebehne v úplnom poriadku.

Kreditné karty:
Platba prostredníctvom kreditnej karty /Visa & MasterCard/ je určená len pre držiteľov embosovaných kreditných kariet (platobné karty, karty Visa Electron a karty Maestro nie sú akceptované).

Internet banking:
Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na stránku banky, kde sa prihlásite do internet bankingu, zrealizujete Vašu platbu a pri návrate späť na našu stránku obratom od nás dostanete potvrdenie. Aktuálne podporujeme platbu cez internet banking od nasledovných bánk: Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka a ČSOB

POTVRDENIE: DOVOLENKY

Potvrdením rezervácie kliknutím na tlačítko "REZERVOVAŤ" klient neodvolateľne súhlasí s kúpou vybraného produktu a s obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie a portálu PremiumTravel.sk.

O úspešnom priebehu transakcie budete informovaní prostredníctvom potvrdzujúceho emailu a sms správy, pokiaľ táto možnosť bola zvolená v kroku Platba. Potvrdenie bude obsahovať všetky inštrukcie o následnom postupe, vaše rezervačné číslo pre prípadné otázky a presnú kalkuláciu ceny. Všetky ostatné cestovné dokumenty dostanete priamo na letisku pred odletom na vašu dovolenku v stánku cestovnej kancelárie, ktorá je organizátorom vami zakúpeného zájazdu.